W RuNet zbierania podpisów przeciwko podatku miesięcznie na internet

W RuNet zbierania podpisów przeciwko podatku miesięcznie na internet

Internet rozpoczął zbieranie podpisów przeciwko ewentualnego wprowadzenia miesięcznego podatku w Internecie z prędkością 25 rubli.
Na portalu internetowym „rosyjska inicjatywa publiczna” to zbiór podpisów przeciwko nowego podatku w Internecie. Informacja została podana na stronie internetowej projekcie.
Tak więc, w czasie krótszym niż jeden dzień za zniesienie nowej antypirackiej nabycia głosowało 1362 użytkownika. Jeśli wpisałeś ponad 100 tysięcy głosów, petycja rozpatrzy specjalny ekspert Komisji kierowanej przez ministra Otwarte rządu Michaiła Abyzov.
Zauważ, że inicjatorem podatku w Internecie przez Rosyjski Związek posiadaczy praw (FPR) kierowanej przez słynnego reżysera Nikita Michałkow.
Dyrektor Generalny Związku Rosyjskiej Siergieja Fedotov wyjaśnił, że „ten proponowany model taryfowy: jeśli masz połączenie z Internetem, a następnie swoje konto, czy to telefonu stacjonarnego lub bezprzewodowego dostępu do Internetu, co miesiąc dodaje 25 rubli. To jest 300 rubli. rocznie. Według dostępnych statystyk, jest to około 5} {3cfd77bbe2fa75187f94d449aea2c2c2e9c1f004cb2eb85c4d7c172965a2fddd od średniego kosztu dostępu do Internetu na jednym punkcie: teraz takich kosztów rzędu 6000 rubli. rocznie. "
Tymczasem analitycy szacują, że roczna kwota podatku wyniesie około 860 milionów dolarów. Kwota ta jest porównywalna jedynie z dochodów z największych firm Runetu, w tym „Yandex” i Mail.ru Group. Zatem dochód „Yandex” w 2013 roku był $ +1,1 mld Mail.ru Group - 860,5 mln.


Czytaj więcej:   Rząd zaproponował stopniowe przejście do znakowania leków

Również może jak

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *