OZON.ru wyzwala skutery dostawy

OZON.ru wyzwala skutery dostawy

OZON.ru zacząć dostarczać na skuterach w Moskwie i Petersburgu, Jekaterynburgu, Kazaniu i Krasnodarskim OZON.ru rozwija się nowy rodzaj dostawy - skuterów dostawczych. skuter dostawa planowana jest na lato w centrum Moskwy i Sankt Petersburgu, Jekaterynburgu, Kazaniu i Krasnodarze. Skutery będą wykorzystywane do wyraźnej dostarczania zamówień wraz z flotą samochodów OZON.ru.
Kurier skuter dzięki wymiarów pojazdu mogą manewrować na ruchliwej drodze, nie stoją w korkach, a do poruszania się pomiędzy samochodami.
Flota OZON.ru aż 12 skutery Honda Gyro baldachim. Decyzja o rozszerzeniu skutery Park będzie podjęta po ocenie wyników na koniec sezonu.
Skutery są łatwe w obsłudze i przestronne z jego wielkości. Skuter pomieścić 15 zamówień o całkowitej masie 40 kg.
Po zakończeniu sezonu dostawa Moto pogoda w Moskwie, Petersburgu, Kazaniu i urządzeń Jekaterynburgu zostanie wysłany na Południowym Okręgu Federalnym, gdzie sezon samochód dostawczy jest dwa razy dłuższy niż w pozostałej części Rosji.
Alex Os'kin, CEO Prosty sposób: «Dostawa skuterów - całkiem ciekawy pomysł, przeznaczonych do realizacji w krajach o klimacie umiarkowanym. Pomimo faktu, że dostawa ta jest bardzo szybka, możliwe jest, aby pamiętać, jego główną wadą - ograniczony okres użytkowania w warunkach rosyjskiej rzeczywistości. To sprawia, że niemożliwe, aby zapewnić stabilną obsługę podczas całego roku kalendarzowego, co stwarza ryzyko utraty reputacji poważnych stabilnych firm kurierskich. Klienci zepsute letnich pewnymi warunkami dostawy prędkości, nie będzie łatwo dostrzec zmiany w jakości usług w okresie zimowym. Nie zapominajmy, że ten rodzaj transportu zastosowanie wyłącznie do transportu „melkoshtuchki”, ponieważ ma oczywiste ograniczenia dotyczące wielkości przesyłki. Ponadto przestojów skuterów - to faktycznie bardziej na treści podwójnych kosztów floty ". Natalia Pletnev, dyrektor sprzedaży DPD w Rosji i SPSR Express: «Ten rodzaj dostawy, przede wszystkim firmy logistyczne są rozpatrywane pod kątem współpracy z platformami crowdsourcing. Prawdopodobieństwo, że w najbliższych latach głównymi nośnikami ekspresowych nabędzie tego rodzaju transportu floty jest raczej niska. Zalety tego typu obejmują zwrotność, co jest niezwykle ważne w dużych miastach o dużym natężeniu ruchu i korkach, niższe koszty utrzymania (w porównaniu do samochodów) i prędkość przemieszczania się (w porównaniu z kurierów na piechotę). Wady są takie same w granicach od wielkości przewożonych przedmiotów i ograniczonych skuterów sezonowych: Standardowy motocykl sezon w Moskwie trwa około 6 miesięcy, ale stały deszcz to lato mimowolnie sugerują potencjał skuterów w stolicy. To oczywiście żart, ale z dużą ilością dostawy, nie możemy sobie pozwolić na tak wiele zależy od kaprysów natury. Ponadto, większość kurierów na skuterach - to jest prawdopodobne, młodzi ludzie, więc biorąc pod uwagę wysoką wartość zamówień muszą zwrócić szczególną uwagę na poszukiwaniu i weryfikacji pracowników, rozwój programów motywacyjnych, etc. W DPDgroup mieć udane doświadczenia z europejskich rowerów dostawczych i motocykli. W ubiegłym roku nabył gospodarstwo start-Stuart, który jest zaangażowany w transport paczek w pięciu dużych miastach korzystających z rowerów i motocykli "

Czytaj więcej:   Uber zyskał więcej na dostawy żywności, taxi, niż w niektórych krajach


Również może jak

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *