„My wypoczęci i mają wystarczająco dużo”: nieznane w Twittera konta zmarłego Sergey Mavrodi ogłosił kontynuację swojej działalności

„My wypoczęci i mają wystarczająco dużo”: nieznane w Twittera konta zmarłego Sergey Mavrodi ogłosił kontynuację swojej działalności

Nieznany przedsiębiorcy oferują do wszystkich posiadaczy biletów MMM „94”, aby wymienić je na nowe kupony „MVR”. W piątek, w związku z Twittera Siergiej Mavrodi, który zmarł pod koniec marca tego roku pojawiają się nowe posty. Nieznany pierwszy napisał między innymi: „wypoczęci ... i to wystarczy.” Po tym, autorzy postów mówił o intencjach, aby otworzyć nowy „urząd Mavro” w najbliższej przyszłości uruchomić dwadzieścia więcej punktów w regionach. 
Nieznany przedsiębiorcy oferują do wszystkich posiadaczy biletów MMM „94”, aby wymienić je na nowe kupony „MVR”. Kto kontynuuje microBlog biznesmen późno, nie jest jeszcze znana.
Na początku kwietnia, nigeryjski edycja Premium Czasy w odniesieniu do piramidy prowadzący poinformował, że administracja projektu «» MMM (Mavrodi Mundial Skarbonka) poinformowała o rozwiązaniu spółki. Zamknięcie zgonów związanych z projektem Mavrodi.
Zauważono, że piramida wzięło udział miliony Nigeryjczyków. Wielu z nich straciło pieniądze, a niektórzy z uczestników do ostatniego wierzył w ich szanse na zysk z udziału w projekcie.
Mavrodi w 1992 roku założył firmę „MMM”, który wszedł do historii Rosji jako największego piramidy. Według różnych źródeł, liczba jego deponentów wahała się od dziesięciu do 15 milionów ludzi.
W 2003 roku został skazany na Mavrodi cztery i pół roku więzienia za oszustwa na dużą skalę. Ofiary rozpoznawane przez ponad dziesięć tysięcy ludzi, całkowite szkody spowodowane przez firmy szacowana jest na ponad 110 mln rubli.
Po wydaniu Mavrodi założył kilka podobnych projektów „MMM” i był w stanie przyciągnąć nowych inwestorów, w tym zagranicznych.
Źródło: RIA Novosti 
Zobacz także: Zmarł Siergiej Mavrodi kłam: Najbardziej błyskotliwy w historii piramidy finansowe
Najbardziej interesujące nowości, przeczytaj nasze grupy w  Facebooku  i  VKontakte , a także kanał  Yandeks.Dzen .


Czytaj więcej:   Familia był w centrum skandalu, ponieważ nabywcy odkrył kamer w montażu

Również może jak

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *